Do Hymnu

Pytanie

       na

śniadanie

Strona zrobiona w kreatorze stron internetowych WebWave

Szkoła Podstawowa z oddziałami klas 1 - 8 SP

Oddział Przedszkolny

Filia Szkoły na Słodyczkach

 Adres: 
Szkoła Podstawowa
w Nowem Bystrem
 

 Nowe Bystre 61,
 34-521 Ząb,
 Numer telefonu: 
 18 2071295 
 e-mail Szkoły:  

zsnbystre@op.pl

Przydatne informacje

Strona Główna

Szkolny Konkurs Czytelniczy jak co roku zorganizował Paweł Garbacz. Współautorem pytań konkursowych był Pan Radosław Radosz.

W tym roku konkurs składał się z dwóch części tj. plastycznej i wiedzy zorganizowanej na platformie edukacyjnej "Kahoot".

Prace konkursowe oceniali: Paweł Garbacz, Barbara Piszczór, Marta Marduła, Alicja Słowik i reprezentantka uczniów Alicja Rzepa.

 

KONKURS WIEDZY

Klasa 2 i 3 SP

1

Klaudia Polak

2

Agata Stoch-Michna

3

Łucja Szarek

4

Tatiana Kula

5

Paulina Bobak

6

Ola Banak

7

Piotr Gruszka

8

Konrad Knurowski

9

Monika Smagacz

10

Kacper Szeliga

11

Krystian Zubek

12

Kinga Marusarz

13

Stanisław Stoch

 

 

 

Klasa 4 SP

 

1

KLAUDIA Gałusza

2

Paweł Jarosz

3

Gabrysia Słodyczka

4

Dariusz Klepacz

5

Ania Antolak

6

Dawid Styrczula

7

Kamila Bobak

8

Kacper Słodyczka

 

                                             5 SP

1

Alicja Rzepa

2

Justyna Pradziad

3

Nikola Zubek

4

Joanna Staszel

5

Patryk Szczechowicz

6

Maria Zubek

7

Zofia Jarząbek

8

Stanisław Stopka

9

Zofia Szarek

10

Gabriela Kwak

11

Karol Bobak

12

Milena Złoza

13

Stanisław Zubek

14

Klemens  Zubek

 

KONKURS PLASTYCZNY

 

         Oddział przedszkolny

1 miejsce Julia Strączek,

2 miejsce Wiktoria Naglak,

3 miejsce Tymoteusz Wenckowski.

Wyróżnienia:

Martyna Machaj, Lena Staszel, Weronika Naglak, Selena Takuśka, Krzysztof Pradziad, Jakub Gruszka

 

     Klasa 1 SP

1 miejsce Sebastian Gąsienica,

2 miejsce Dominik Kwak,

3 miejsce Jan Stopka.

   Wyróżnienia:

Martyna Molek, Izabela Gruszka, Rafał Waliczek

 

              Klasa 2 SP

1 miejsce Piotr Ormaniec,

2 miejsce Małgorzata Gruszka,

3 miejsce Gabriela Salamon.

   Wyróżnienia

Maria Słodyczka, Maja Ratułowska

 

 

 

Wyniki XV Szkolnego Konkursu Czytelniczego

16 grudnia 2021