07 listopada 2019

Ogłoszenie wyników Konkursu Recytatorskiego "Wędrowali ku wolnej Ojczyźnie"

07.11.2019 r.  W Szkole Podstawowej im. Legionów Polskich w Poroninie odbył się Konkurs Recytatorski „Wędrowali ku wolnej Ojczyźnie". W Konkursie wzięło udział 12 uczniów z naszej szkoły, którzy recytowali utwory o tematyce patriotycznej. Mimo ogromnej tremy wszyscy uczestnicy wypadli świetnie prezentując swoje talenty recytatorskie.

1 miejsce w tym konkursie zdobyła Paulinka Bobak z klasy I (opiekun: Pani Kornelia Suszalska), a 3 miejsce zdobył Staś Majewski z klasy 1 z Filii w Słodyczkach (opiekun: Pani Ewelina Waksmundzka). Wszyscy pozostali występujący uczniowie za włożony trud i pracę zostali nagrodzeni gromkimi brawami oraz dyplomami. Występującym Recytatorom serdecznie dziękujemy i gratulujemy.

W tym samym dniu odbyło się również wręczenie nagród z konkursu plastycznego pod tą samą nazwą "Wędrowali ku wolnej Ojczyźnie".

W tej dziedzinie nasza szkoła zebrała większość nagród i wyróżnień.Nagrody otrzymali:-kategoria 0-II:1. Maria Słodyczka i Natalia Klepacz z klasy 0 (opiekun Pani Alicja Słowik), 2. Jan Stopka z klasy 0 z Filii w Słodyczkach (opiekun Pani Marta Marduła), 3. Konrad Knurowski i Paulina Bobak z klasy I (opiekun Pani Kornelia Suszalska),

4. Szymon Gruszka z klasy II z Filii w Słodyczkach (opiekun Pani Anna Stoch),        - kategoria III-V :1. Gabriela Kwak z klasy III ( opiekun Pani Anna Zubek) Wyróżnienia:- kategoria 0-II:1. Krystian Strączek, Stanisław Stoch i Klaudia Polak z klasy I (opiekun Pani Kornelia Suszalska),2. Stanisław Majewski z klasy I z Filii w Słodyczkach (opiekun Pani Ewelina Waksmundzka).

- kategoria III-V :1. Patryk Knurowski, Ewelina Topór i Aneta Skorusa z klasy IV ( opiekun Pani Barbara Piszczór-Malacina).Wszystkim uczniom gratulujemy talentu plastycznego, zdobytych nagród, wyróżnień i życzymy kolejnych sukcesów.

Informacja z Facebooka naszej  Szkoły.

 

 

Strona Główna

Przydatne informacje

 Adres: 
Szkoła Podstawowa
w Nowem Bystrem
 

 Nowe Bystre 61,
 34-521 Ząb,
 Numer telefonu: 
 18 2071295 
 e-mail Szkoły:  

szkolanowebystre@poronin.pl

Szkoła Podstawowa z oddziałami klas 1 - 8 SP

Oddział Przedszkolny

Filia Szkoły na Słodyczkach

Strona zrobiona w kreatorze stron internetowych WebWave

Pytanie

       na

śniadanie

Do Hymnu